חיפוש
  • Yael Taitz

מדריך הטרמפיסט המלא למגבת שלך

עודכן ב: 29 דצמ 2020

מגבת, כך הוא אומר, היא הדבר השימושי המאסיבי ביותר שאפשר שיהיה לטרמפיסט הבין-כוכבי . במידת מה, מפני שהיא בעלת ערך מעשי גדול. אתה יכול להתעטף בה ולחמם עצמך בעוברך דרך ירחיה הקרים של ג'אגלאן ביתא; אתה יכול לשבת עליה בחופי חולות השיש הבוהקים של סנטראגינוס 5,בשואפך את אדי הים המשכרים; אתה יכול לישון, מכוסה בה, מתחת לכוכבים הזורחים זריחה אדומה כל כך בעולם המדבר של קאקראפוּן; להשתמש בה כמפרש למִינִי דוברה במורד נהר עש האיטי והעצום; להרטיבה לצורך שימוש בקרב יד-אל-יד, לכורכה סביב ראשך כדי להימנע מאדים מהבילים או ממבטה של "מפצפצת החרקים הרעבתנית מטְראאָל" . במקרי חירום אתה יכול לנפנף במגבתך כאות למצוקה, וכמובן, לייבש עצמך באמצעותה אם עדיין היא נראית נקייה די הצורך.


אך חשוב יותר הוא הערך הפסיכולוגי העצום של מגבת. מסיבות לא ברורות, אם יקבּוֹע נוכח שטרמפיסט זה או אחר נושא עמו את מגבתו שלו, מוּכנית יניח שבבעלותו של אותו טרמפיסט גם מברשת שיניים, בגד רחצה, סבון, פחית ביסקוויטים, משקה, מצפן, מפה, תרסיס נגד חרקים, ביגוד למזג אוויר רטוב, חליפת חלל, כרטיסים להצגה וכן הלאה. יתרה מזו, היקבוע ישמח להשאיל כל אחד מפריטים אלה, או עשרה פריטים אחרים שהטרמפיסט "איבד בדרך" לרוע מזלו. היקבוע יאמר בלבו, שכל אדם הנוסע בטרמפים לאורכה ולרוחבה של הגלקסיה, מסתפק במועט, מבקר בפרבריה, נאבק לנוכח סיכויים אפסיים, מנצח ועם זאת יודע היכן המגבת שלו, הוא בבירור אדם שאין לזלזל בו. ומכאן צמח משפט שהפך לנכסי צאן ברזל, בסלנג של הטרמפיסט המצוי. כמו "הי, שסרת את המגניב ההוא, פורד פרפקט? זה מזניב אחד שבאמת יודע איפה המגבת שלו"

יום המגבת חל ב-25 במאי, לזכרו של הסופר דאגלס אדמס (19522001), מחבר מדריך הטרמפיסט לגלקסיה. ביום זה, שנקבע שבועיים לאחר תאריך מותו של אדמס (ה-11 במאי 2001), מעריצי הסופר ומוקירי זכרו לוקחים עמם מגבת לכל מקום שאליו הם הולכים.


לפעמים אני תוהה האם יש עוד מוצר שאנחנו משתמשים בו כל כך הרבה על בסיס יומיום כמו מגבת. מגבת היא מוצר הכרחי בערך כמו מים, שאנחנו צריכים על בסיס יומי.


אך האם אנחנו באמת נזהרים וחושבים לעומק שאנחנו רוכשים מגבות? בימים כמו אלו שהמחשבות והמעשים שלנו נעשים כמעט באופן אוטומטי, הן מאוד חשובות גם במושגים של בריאות לעור שלנו.

רכישת מגבת היא פעולה שמחייבת מודעות וערנות, אל לנו לשכוח בזמן שאנו רוכשים את המגבות שלנו המוצר הצבעוני הרך והיפה הזה בעל השפעה ישירה על גופנו מיד בסיום המקלחת.


אחרי שנת לילה טובה ,אנחנו מתעוררים בבוקר, רוחצים את הפנים ומיד מצמידים אל הפנים העדינות שלנו את המגבת שלנו, לפי מומחים ברגע זה ממש לדברי מומחים, הרגע הקצר הזה הוא חשוב ביותר והוא סוג של מדיטציה ויש לו חשיבות גדולה והשפעה ישירה על כל מהלך היום שלנו.

הם מציינים את הרגע הזה ככל כך מיוחד שבו אנחנו מפעילים את הרמוניית האושר שלנו אשר במוחנו.


אז מה קורה אם המגבת שרכשנו באהבה רק לא מזמן, מתבלה במהרה הצבעים היפים שלה דוהים מהר והיא מתקשה כמו נייר שיוף?

אז אנחנו ממליצים לבצע מחקר קצר לפני שאנחנו רוכשים את המגבות שלנו.

ככל שהנושא נראהט ריוויאלי לחלוטין ישנן כמה וכמה עובדות אשר כדאי לא לשכוח אותן בבואנו להחליט איזה מגבת קונים.


איכות המגבת נקבעת ע"י מספר גורמים: סוגה כותנה, סוגה חוט, סוגה עיבוד(כותנה סרוקה),איכות הצביעה וחומר הצביעה.

נתחיל ונבדוק אם המגבות שאנחנו רוכשים לא מיוצרות מ100% כותנה אורגנית ואם הטקסטיל מעורבב עם כימיקלים , לא משנה אם זו מגבת לאמבטיה ,מגבת לידיים, או לחוף הים. אנחנו תמיד חייבים להעדיף ולבחור שהיא תהייה נטולת פוליאסטר ועשויה מ100%סיבי כותנה טבעיים!

לכולכם יש מגבות עבות ובשרניות בארון, זה נחמד אך הן תופסות המון מקום במכונת הכביסה, בארון ובנוסף גם לוכדות את החיידקים בתוך הסיבים שלהן.


אני כבר עשיתי את כל עבודת החיפוש הזו בשבילך אז מה אני ממליצה לעשות?

והבאתי לארץ את המגבות הכי יפות ואיכותיות הלא הן קולקציית המגבות של Chic&comfy.מגבת חמאם /פאשטאמאל זו המגבת היחידה שמספקת בריאות ונוחות למשתמש, דקה, קלה, מתייבשת מהר, סופגת מעולה ולא תופסת מקום.

מתקפלת בקלות ולכן היא מעולה ליציאה מהבית לפיקניק לים.
מגבת חמאם/פאשטאמאל מיוצרת מכותנה טבעית, במבוק או פשתן דקה וסופגת מעולה.

מגבת החמאם שלך שאת/ה יכול לשאת לכל מקום ללא מאמץ תהפוך לחברה הטובה ביותר שלך.

בנוסף מגבת חמאם בעלת טקסטורות וצבעים נהדרים והיא תהפוך את חייך לנוחים יותר.

זו מגבת שבעצם נותנת לך מוצר אחד פונקציונלי להרבה מאוד פעולות

מגבת רחצה, לונגי לחוף הים, לונגי לפיקניק, צעיף, כיסוי ראש, כיסוי לספה ואפילו שמיכת כרבולת לימים קרירים .
מגבת חמאם מתרככת מכביסה לכביסה ושומרת על יופייה והצבעים הטבעיים שלה לאורך זמן.

אז רוצה לנסות? מוזמנת לאתר שלנו Chic&comfy שם ניתן לראות ולרכוש את כל הדגמים.

תיזכרו אהבה לא תציל את העולם אבל היא תעשה אותו מקום טוב יותר לחיות בו! יעל טייץ Chic&Comfy#bloggingtips #WixBlog

7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול